top of page
Szukaj

Kongres Młodzieży Polonijnej online!


Zapraszamy młodzież polonijną która uczestniczyła w KMP i w Kongresie Eucharystycznym w Budapeszcie oraz wszystkich młodych wraz z ich opiekunami do wzięcia udziału w tym spotkaniu. Zapraszamy wszystkich do włączenie się w modlitwę o pokój na Ukrainie (godz. 17.00)Drodzy Młodzi Przyjaciele,

Już w sobotę, 9 kwietnia w godzinach od 15.00 do 18.00 (czasu polskiego) kolejne nasze spotkanie z cyklu: Kongres Młodzieży Polonijnej online! Tym razem poświęcone będzie sakramentowi pokuty i pojednania, pod hasłem: "Idź w pokoju". Naszym gościem będzie ks. Piotr Jarosiewicz, duszpasterz młodzieży i Asystent Diecezjalny KSM, który przybliży główny temat spotkania, a także odpowie na nasze pytania.

W czasie spotkania chcemy także podziękować bp. Wiesławowi Lechowiczowi za zorganizowanie Kongresów Młodzieży Polonijnej i Jego posługę. Jednocześnie pragniemy powitać nowego Delegata KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej – bpa Piotra Turzyńskiego.

Podczas Kongresu będziemy się także modlić o pokój na Ukrainie. Drogę Krzyżową o godz. 17.00 poprowadzi młodzież z Ukrainy. Zapraszamy Was, a także Waszych przyjaciół i znajomych, stwórzmy most modlitewny w intencji pokoju na Ukrainie. Jeśli nie możesz uczestniczyć w całym spotkaniu Kongresu Młodzieży Polonijnej - Bądź z nami na modlitwie!Czekamy na Was i serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy Kongresu
ความคิดเห็น


bottom of page